Як зняти діагноз шизофренії і прибрати його з бази даних?


10 років тому був розлучення для мене важкий, потрапила в психіатричну лікарню, і через три роки ще й через три ще раз поставили діагноз шизофренія про що я дізналася з карти коли робили екстрену операцію. Виходить що мій діагноз став народним надбанням. Тепер вирішила змінити роботу виявилося що цей момент погіршує мою конкуренто здатність

У зв’язку з цим має намір зняти діагноз і прибрати його з бази даних. Від останнього епізоду пройшло майже 4 роки. Психіатр мені говорив при виписці, якщо епізод не буде 5 років автоматом картка йде в архів. Чи так це? І чи означає що людина чистий по психіатрії.


Спасибі за увагу.

Перш ніж, робити якісь дії, потрібно визначитися, чи стоїте Ви на диспансерному обліку чи ні. Так ось, якщо Ви на диспансерному обліку не стоїте, то і ні про яке зняття з обліку і не треба згадувати (комісія лікарів потрібна тільки в разі постановки або зняття з диспансерного обліку).

Ознайомитися зі своїми документами, які на вас є в ПНД, у вас є на це право, потім поговоріть з вашим дільничним психіатром, доведеться вам проходити обстеження.

Або можна звернутися до психіатра, який веде приватний (платний) прийом, щоб він склав висновок на предмет вашого психічного здоров’я. Такий висновок допоможе лікарям ПНД зняти з себе відповідальність і легше прийняти рішення про виключення психіатричного діагнозу.

З отриманої випискою зверніться до завідуючого ПНД із заявою про зняття вас з обліку, якщо ви на ньому перебуваєте, із заявою про проведення ВКК для зняття вас з обліку.

Закон РФ від 02.07.1992 N 3185-1 (ред. Від 03.07.2016)

«Про психіатричну допомогу й гарантії прав громадян при її наданні» (зі зм. І доп., Вступ. В силу з 01.01.2017)

  МРТ при шизофренії

Стаття 5. Права осіб, які страждають психічними розладами

(2) Всі особи, які страждають психічними розладами, при наданні їм психіатричної допомоги мають право на: поважне і гуманне ставлення, що виключає приниження людської гідності; отримання інформації про свої права, а також у доступній для них формі і з урахуванням їх психічного стану інформації про характер наявних у них психічних розладів і застосовувані методи лікування;

В разі відмови, звертатися до суду з оскарженням дій мед.работник.

Відповідно до ст.47 Закону РФ від 2 липня 1992 р N 3185-I «Про психіатричну допомогу й гарантії прав громадян при її наданні» дії медичних працівників, інших фахівців, працівників соціального забезпечення, лікарських комісій, ущемляють права і законні інтереси громадян при наданні їм психіатричної допомоги, можуть бути оскаржені за вибором особи, що приносить скаргу, безпосередньо до суду, а також у вищестоящий орган (вищій посадовій особі) або прокурору.